KONST / Litografier / Färglitografi 14088577
nr 1408 8577
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 139/360, oramat löst blad, bladets mått: 46x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:03:00
1.000 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.800 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson